חוזה לתמונה כיתתית חוזה עיתון חוזה עיתון דרך קרב חוזה לספר מחזור דף הבית צור קשר מחשבון

כדי לצפות בחוזה יש להזין את הפרטים הבאים:

סיסמה:

 
שכחתי סיסמא
מכתבי המלצה
מבצעים
תיק עבודות
להצעת מחיר
שליחת קבצים
העלאה ב -FTP
טיפים ותוכנות
מחירון

מתנסים - חנות יייחודית למוצרי דפוס

מזה שנים אחדות מפתח סטודיו טל-רם מוצרי דפוס ייחודיים המשרתים מתנ"סים רבים ברחבי הארץ וחוסכים להם בהוצאות על פרסום אירועים, פעילויות קהילתיות, חוגים ועוד.

מוצרי דפוס רבים אותם פיתח הסטודיו הם תוצאה של אינטרקציה ארוכת טווח עם מתנ"סים ומנהלי מתנ"סים שיזמו ויוזמים פעילויות קהילתיות שונות, שהופכות להיות נחלת הכלל ומלוות בצרכים ייחודיים בתחום הפקות הדפוס.

סטודיו טל-רם שפועל מתוך תפיסה עסקית-חברתית שעיקרה קידום החינוך, התרבות וחיי הקהילה בישראל – פועל כל העת על מנת לסייע למתנ"סים להוציא לפועל פעילויות בתוך הקהילה, בין השאר, ע"י הקמת בנק עיצובים גרפיים מוכנים המאפשרים לייעל ולחסוך בעלויות על הוצאות פרסום.

רישום לאתר טל-רם מספק לך הרשאת כניסה לחנות מוצרי הדפוס של המתנ"סים, בה ניתן לצפות בגלריות של עיצובים למוצרי דפוס שונים, להזמין מוצרים וללוות אותם בטקסטים ובקבצים. לאחר שהסטודיו שלנו יזין את התכנים שלך לתוך העיצוב שבחרת ויבצע את הגימור העיצובי, נשלח לך הודעה באמצעות SMS ואימייל שמזמינה אותך לעלות ולצפות בעבודתך, להעיר את הערותיך, לתקן או לאשר את העבודה לדפוס. להרשמה עכשיו

חוות דעת על יום הצילומים
רמי, היה יום כיפי, פשוט הפנינג נעים הכל זרם והתנהל על מי מנוחות. יפעת קרן ןאילת- אין ספק שההכנה שלכן את התלמידים תרמה להצלחה ולאווירה הנהדרת
חוות דעת על יום הצילומים
רמי האלוף, תודה רבה על יום צילומים מהנה, מלא בהומור , באוירה נעימה ובהמון סבלנות והבנה. ישר כוח !!
חוות דעת על יום הצילומים
רמי יקר,יום הצילומים הפך להפניג מהנה לילדים וגם לנו המחנכות. תודההה על תשומת הלב לכל ילד ולכל פרט