חוזה לתמונה כיתתית חוזה עיתון חוזה עיתון דרך קרב חוזה לספר מחזור דף הבית צור קשר מחשבון

כדי לצפות בחוזה יש להזין את הפרטים הבאים:

סיסמה:

 
שכחתי סיסמא
מכתבי המלצה
מבצעים
תיק עבודות
להצעת מחיר
שליחת קבצים
העלאה ב -FTP
טיפים ותוכנות
מחירון

בתי ספר - חנות יייחודית למוצרי דפוס

מאות בתי ספר ברחבי הארץ נמנים על לקוחותיו הקבועים של סטודיו טל-רם ונהנים מדי שנה מחנות מוצרי דפוס שמתמחה בבתי ספר ומציעה להם מגוון רחב של מוצרי דפוס ייעודיים.

סטודיו טל-רם פיתח בשנים האחרונות את שוק מוצרי הדפוס הייעודיים לבתי הספר. אנו שוקדים כל העת על העלאת עיצובים חדשים למוצרים קיימים, ובמקביל, על פיתוח מוצרי דפוס נוספים שמשרתים פעילויות חינוכיות ולימודיות שונות ומספקים את צרכי האדמיניסטרציה הבית ספרית. בבעלות הסטודיו פטנט רשום להכנת עיתון בית ספר באמצעות מימשק אינטרנטי ייחודי שמטרתו ליצור שיתוף בין תלמידים לצוות ההוראה. פרוייקט זה נתמך ע"י קרן "קרב" והוכנס לשימוש בלמעלה מ- 350 בתי ספר ברחבי הארץ, נכון להיום מדובר בחברה הגדולה ביותר בישראל להפקת עיתוני בית ספר.

סטודיו טל-רם מציע לכל מנהל בית ספר או גורם אחר הפועל במסגרת בית הספר וממונה על הזמנת עבודות דפוס, להרשם לאתר טל-רם וללמוד מקרוב על האפשרויות, הדוגמאות, מערכת הניווט הנוחה והמימשק האינטרנטי הזמין והיעיל שאנו מציעים לצורך פישוט תהליך ההפקה של מוצרי דפוס והוזלתה.

לאחר הרשמה וקבלת קוד גישה לחנות תהיה לך גישה לחנות מוצרי הדפוס, אפשרות להזמנה, עריכה ואישור של מוצרי דפוס אונליין, ויכולת לצפות בעבודות דפוס שהזמנת ובעבודות דפוס שהזמינו בתי ספר אחרים. להרשמה עכשיו

 

 

 

 

חוות דעת על יום הצילומים
רמי, היה יום כיפי, פשוט הפנינג נעים הכל זרם והתנהל על מי מנוחות. יפעת קרן ןאילת- אין ספק שההכנה שלכן את התלמידים תרמה להצלחה ולאווירה הנהדרת
חוות דעת על יום הצילומים
רמי האלוף, תודה רבה על יום צילומים מהנה, מלא בהומור , באוירה נעימה ובהמון סבלנות והבנה. ישר כוח !!
חוות דעת על יום הצילומים
מסכימה עם כל הנאמר . מקצועיות לצד רגישות, אחריות והרבה כבוד ואהבה לילדים. הייתה חוויה אמיתית. תודה!